KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12122404
nr 1212 2404
Oidentifierad konstnär. Djur, signerad. Olja på pannå, 50x59
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:30:59
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr